Aby osiągnąć perfekcyjnie gładki wygląd

Serie Pro farb Ralston to produkty premium do ścian, opracowane specjalnie dla profesjonalistów. Technicznie należą one do najbardziej zaawansowanych produktów pod względem wykończenia, siły krycia i zmywalności. Wszystkie farby ścienne Pro są odporne na transparentne środki dezynfekujące i czyszczące, które są rozrzedzane wodą. Nakładanie farb to niezapomniane przeżycie, a efekt końcowy to perfekcyjna gładkość.

Nowości w asortymencie: Ralston Pro Matt 3 & ProClean 7

Idealna do ścian, które wymagają perfekcyjnie gładkiego wyglądu, np. w poczekalniach, pomieszczeniach z dużą ilością szkła, salach konferencyjnych.

Ralston Pro Matt 3: Dobrze kryjąca, perfekcyjnie gładka, odporna na szorowanie, matowa farba do ścian, nakładana bez smug i wodorozcieńczalna, na bazie dyspersji akrylowej.

Zastosowanie: Ściany i sufity, płyty gipsowo-kartonowe, beton, mur, tynk.

dostępny w 1 | 2,5 | 5 | 10 litr

Ralston ProClean 7: Wyjątkowo dobrze zmywalna, odporna na szorowanie, dobrze kryjąca, wodorozcieńczalna matowa farba ścienna, na bazie dyspersji akrylowej. Idealny wybór do ścian w pomieszczeniach, które wymagają regularnego czyszczenia, takich jak spiżarnie, kuchnie, jadalnie, pokoje dziecięce, restauracje, poczekalnie i pomieszczenia hobbystyczne. Seria Pro Ralston to farby ścienne premium, stworzone specjalnie dla profesjonalistów. Najbardziej zaawansowane technicznie produkty w zakresie wykończenia, krycia i czyszczenia. Wszystkie farby ścienne Pro są odporne na bezbarwne środki dezynfekujące i czyszczące, które są rozcieńczane wodą. Nakładanie tych farb to wspaniałe doświadczenie, a rezultat zaskakuje gładkością.

Zastosowanie: Ściany i sufity, płyty gipsowo-kartonowe, beton, mur, tynk.

dostępny w 1 | 2,5 | 5 | 10 litr