Next-Gen Biobased

Zrównoważona farba jest teraz jeszcze bardziej powszechna. Next-Gen Biobased: farba przyszłości dla malarzy teraźniejszości.

Dzięki zrównoważonym opartym na biologicznych składnikach farbom ściennym firmy Ralston zawsze dokonuja Państwo świadomego wyboru. Farba na bazie odnawialnych surowców oferuje nie tylko najlepszy efekt końcowy Państwa prac malarskich, ale jest jednocześnie przyjazna dla środowiska. 

BEZ VOC* – NA BAZIE ROŚLIN – SZACUNEK DLA NASZEJ PLANETY

Nie zawiera VOC* Wszystkie białe i podstawowe barwy nie zawierają rozpuszczalnika. W zależności od wybranego koloru, zastosowana baza i pasta koloryzująca mogą zawierać śladowe ilości VOC (lotne związki organiczne), maksymalnie kilka gramów na litr produktu.

Farba na bazie biologicznych składników zasługuje na zrównoważone opakowanie

Nowa linia znajduje się w jeszcze bardziej zrównoważonym wiaderku z jeszcze bardziej zielonym wieczkiem dla jeszcze lepszej rozpoznawalności. Nowe wiaderko to PCR (post consumer recyclaat), co oznacza, że korzystamy z materiału, który już wcześniej był użyty, a który w innym przypadku zostałby spalony. W ten sposób jeszcze bardziej przyczyniamy się do ekonomii cyrkularnej.

Innowacyjność jest w naszym DNA

Już w 2012 roku Van Wijhe Verf, twórcy firmy Ralston zaprezentowali pierwszą rewolucyjną i zrównoważoną farbę do ścian wewnętrznych na bazie innowacyjnej i zrównoważonej technologii opartej na biologicznych składnikach. Ta pionierska rola Van Wijhe Verf w inwestowaniu w zrównoważone innowacje jest sukcesem i przygotowała świat malarzy do malowania farbami na bazie biologicznych składników.

Innowacyjność jest w naszym DNA Dlatego stałe rozwijamy tę zrównoważoną technologię spoiwa, a Van Wijhe Verf może przedstawić Państwu farbę na bazie biologicznych składników Next Generation: Ralston BIOseries. Seria jeszcze bardziej zrównoważonych farb ściennych. Co sprawia, że bardziej oczywiste jest wybieranie farby na bazie składników biologicznych. Bez względu na to, jak wyjątkowa i innowacyjna jest ta technologia, mamy nadzieję, że wkrótce biologiczna farba będzie dla Państwo tak samo powszechna jak dla nas.